תחומי פעילויות אבנט ישראל

אבנט ישראל משרתת את שוק ההייטק בישראל בתחומים הבאים:

1. תמיכה טכנית ללא תשלום – חשיפה לפתרונות חדשים, אספקת דוגמאות, מפרטים וחומרים טכניים, מציאת פתרונות מתאימים לצרכי הפיתוח של לקוחות החברה.
2. תמיכה בשרשרת האספקה – מכירת ואספקת רכיבים אלקטרונים, מחברים וכרטיסי חומרה מכל הסוגים. תמיכה בהסכמי מסגרת ואספקה בכל נקודה בעולם
3. תמיכה פיננסית ואספקת קווי אשראי.
 

התחומים הטכניים הנתמכים על-ידי אבנט ואנשי הקשר הרלוונטיים הם כדלקמן:

מעבדים, מיקרו בקרים, רכיבי מתח, ממירי מידע, חיישנים, חוצצים
רותם סספורטה
Rotem.Sasporta@Avnet.eu
בקרת מתח, ספקים ממותגים/ליניארים, ממירי מתח, מגברים, ממירי אנלוג/דיגיטל
קובי גלברג
Koby.Galberg@Avnet.eu
מוצרי תקשורת אלחוטית/חוטית
לירון חומסקי
Liron.Homsky@Avnet.eu
רכיבי FPGA (מערך שערים הניתן לתכנות)
גיא אוסי
Guy.Osi@Avnet.eu
כל סוגי הזיכרונות וכרטיסי זיכרון
ערן פאר
Eran.Peer@Avnet.eu
ממסרים, מחברים, כבלים, לרבות בתכנון לפי דרישה
יאיר סהר
Yair.Sahar@avnet.eu
כרטיסי מחשב, מסכים, מערכת הפעלה Windows Embedded
דניאל כץ
Daniel.Katz@Avnet.eu
ספקי כוח, כרטיסי המרת מתחים
ויקטור לביא
Victor.Lavi@Avnet.eu
תאורה: LEDs, דרייברים, עדשות, מפזרי חום ומכלולים שלמים
יעקב מיטב
Jacob.Meitav@Avnet.eu
מרכז לתכנון שבבים, פיתוח אריזות והטמעת תכניות בדיקה
קישור לעמוד Avnet Asic Israel

avnconicon  לחץ כאן לפנייה בכל נושא אחר

כל הזכויות שמורות © אבנט ישראל